راهنمای مسافرت و گردشگری تبلیغات

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
5 شهر ایده آل برای سفر زوج های عاشق

جرقه ها یا حتی شعله های آتش را می‌توان مشاهده کرد وقتی در سفر به یکی از این مقاصد رومانتیک و عاشقانه باشید. شهرت ماه عسل در هاوایی همیشه در صدر اخبار عاشقانه بوده است اما زوجهایی که به دنبال فرار از فضاهای شهری و زندگی در طبیعت هستند و حس با هم بودن را بیشتر می‌خواهند تجربه کنند، بهتر است این مقاصد از قاره آمریکا را نیز بخاطر بسپارند.

  1. شهر کارمل در کالیفرنیا

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

حدود یک ساعت رانندگی به سمت جنوب شهر سن خوزه از طریق جنگل های قرمز و یا پیچ و تاب  میان تاکستانها به شهری کوچک با صخره های زیبا می‌رسید که توسط کلبه ها و سواحل جدا شده از هم نقطه گذاری شده‌اند و شما را در پایان روز به تماشای خورشید بر روی اقیانوس آرام فرا می‌خواند.

  1. چارلستون در کارولینای جنوبی

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

مردم محلی دوستانه و جذابیت غربی به همراه معماری قبل از جنگهای داخلی آمریکا و گالری های هنری و درختان ماگنولیا باستانی این شهر را به مقصد رومانتیکی برای عاشقان بدل کرده است. زوج هایی که دوستدار غذا هستند از فرهنگ غذای این شهر شگفت زده می‌شوند و همچنین  رنگین کمان رنگ پریده صبحگاهی زود هنگام این شهر دیدنی می‌باشد.

  1. سانفرانسیسکو در کالیفرنیا

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

در محله اقیانوس آرام با خانه های نمادین دوره ویکتوریایی حس یک سفر عاشقانه به این شهر را لمس خواهید کرد. با رفتن به پارک گلدن گیت می‌توانید نمای عالی از پل مشهور این شهر را داشته باشید. دکتر ریکت محلی مورد علاقه برای نمایش کمدی و موسیقی زیرزمینی است و در بین موزه ها بهتر است مجموعه هنر آمریکایی د یانگ نیز دیده شود. تماشای غروب خورشید و  چراغهای خلیج نیز چشم نواز است.

  1. سانتاباربارا در کالیفرنیا

سواحل نیمه استوایی آمریکا برای آنهایی که به دنبال سوختن در آتش عشق هستند. آب و هوایی عالی در همه فصلهای سال در انتظار شما است. این شهر در بین کوه های سانتا یونز و اقیانوس آرام قرار دارد و معماری اسپانیایی آن مشهور است. مأموریت ۲۰۰ ساله سانتا باربارا و باغهای گل رز آن به همراه ساحل پروانه که مناسب برای آفتاب گرفتن است با چشم اندازی از دلفین ها و نهنگ ها ارزش یک ماه عسل رومانتیک را بر عهده می‌گیرند.

  1. هونولولو در هاوایی

مقاصد رومانتیک و عاشقانه در آمریکا

این روزها جزیره اوهو در هونولولو به بیش از یک مقصد گردشگری گرمسیری مبدل شده است. شکوفه های دریایی شور، کیلومترها آب فیروزه ای و هجمه ای از بوتیک های جدید و رستوران ها این منطقه را به محلی برای ماه عسل تبدیل می‌کند. با جت اسکی با یکدیگر روی آب اقیانوس بجنگید و یا به ماهیگیری در آبگیرها و دریاچه ها اطراف جزیره بروید. مهمتر از همه طلوع و غروب آفتاب را با هم از روی امواج اقیانوس به نظاره بنشینید.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید