راهنمای مسافرت و گردشگری تبلیغات

دیدنیهای شهر سن سباستین در اسپانیا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
Loading...
8 تا از بهترین جاذبه های گردشگری سن سباستین:
دسته بندی: اسپانیا

یکی از مقصدهای توریستی شمالی اسپانیا، سن سباستین، و یا دونوستیا (اسمی که باسکی ها بر روی آن گذاشته اند) است که در خلیج بیسکای چند مایل دورتر از فرانسه واقع شده است. این منطقه برای سواحل و استراحتگاه بزرگ خود شناخته شده است، اما کلیساهای زیبا و جاذبه های دیگر نیز در این منطقه وجود دارد، از جمله جشنواره بین المللی فیلم. این منطقه نه تنها پایتخت بلکه روح جامعه باسک اسپانیا است. باسکی ها زبان و فرهنگ خود را دارند که با اسپانیا متفاوت است اما ارزش آن از فرهنگ و زبان اسپانیا کمتر نیست. این مقایسه شبیه این است که دو کشور هم ارزش داشته باشیم.

  1. پلازا د لا کانستیتوسیون

شهر سن سباستین اسپانیا,پلازا د لا کانستیتوسیون-plaza_de_la_constitucion_donostia

پلازا د لا کانستیتوسیون شهر قدیمی در سن سباستین است. این منطقه به عنوان مرکز عصبی در شهر شناخته می شود که در مناسبت های خاص مانند روزهای جشن مقدسین و تعطیلات دیگر، مانند بالا بردن پرچم در ۲۰ ژانویه، افراد زیادی را جذب می کند. مسافران از پنجره ها میدان را تماشا می کنند. میدان در زمان های قدیم یکی از محبوب ترین محل های گاوبازی بود. این میدان در سال ۱۸۱۷ پس از آتش سوزی و نابودی شهر چهار سال پیشتر ساخته شد. بازدید کنندگان می توانند مغازه ها و کافه هایی در این میدان ببینند که آن ها را دعوت به نوشیدن می کند.

  1. کاخ میرامار

شهر سن سباستین اسپانیا,کاخ میرامار-miramar_palace

کاخ میرامار ، واقع در سواحل خلیج لا کرنا، نتیجه عشق خانواده سلطنتی اسپانیایی به سن سباستین است. این منطقه یک نقطه محبوب برای تعطیلات تابستان بود. کاخ میرامار در اواخر قرن ۱۹ ساخته شد، زیرا آنها به یک خانه تابستانی نیاز داشتند. این املاک قبلا صومعه بوده است. ظاهر کاخ میرامار کاملا انگلیسی است؛ شاید به این دلیل است که توسط یک معمار انگلیسی طراحی شده است. این کاخ تحت چند تغییر مالکیت بوده است و در حال حاضر متعلق به شهر سن سباستین است. این کاخ به عموم مردم به عنوان یک پارک تعلق دارد و در آن جا کلاس هایی نیز برگزار می شود.

  1. مجسمه پاینه دل وینتو

شهر سن سباستین اسپانیا,پاینه دل وینتو-peine_del_viento

پاینه دل وینتو، یا شانه باد، شاید، معروف ترین مجسمه سن سباستین است. این مجسمه منحصر به فرد، در پایین ساحل Ondarreta، یکی از پربازدیدترین مکان ها در سن سباستین است. این کار متشکل از سه مجسمه فولادی ۱۰ تنی است که در سنگ تعبیه شده است. سوراخ در قطعات باعث می شود در هنگام وزیدن باد سر و صدا ایجاد شود. بسیاری بر این باورند قطعات مانند یک شانه پیچ خورده می باشند. مجسمه از سال ۱۹۷۶ از خلیج دیده می شود.

  1. مونت اورگال

شهر سن سباستین اسپانیا,مونت اورگال-monte_urgull

به دلیل موقعیت استراتژیک این منطقه در اقیانوس، مونت اورگال محلی برای دفاع از سن سباستین از قرن دوازدهم بوده است. قلعه موتا بعدها اضافه شد، و در سال ۱۹۶۰، یک مجسمه ۱۲ متری (۳۹ پا) مسیح در بالای آن اضافه شد. بازدید کنندگان همچنین یک موزه تاریخی کوچک در بالای آن می بینند. یک راه خوب برای رسیدن به بالا پیاده روی است؛ شروع از پشت آکواریوم و یا پلازا Zutoaga؛ نمایش دیدنی از سن سباستین و خلیج باعث نمایی بهتر می شود. بازدید از این منطقه باعث آرامش و استراحت و دوری از شهر می شود.

  1. ساحل لا زوریولا

شهر سن سباستین اسپانیا,لا زوریولا-la_zurriola

لا زوریولا یکی از بهترین سواحل در سن سباستین است که در جزیره سانتا کلارا واقع است. لا زوریولا محبوب آفتاب دوستان و جوانان است. همچنین برای امواج دوستان نیز مکانی مناسب است. آوریل بهترین زمان برای مبتدیان است. نمی دانید چطور موج سواری کنید؟ در اینجا آموزش می دهد و منطقه میزبان مسابقات قهرمانی نیز می باشد. لا زوریولا سرزنده ترین ساحل در شهر است، هر چند بزرگترین نیست. برای افرادی که دوست دارند زیر نور خورشید ورزش کنند، تنیس ساحلی، شنا، فوتبال و والیبال وجود دارد. قدم زدن در ساحل فعالیت محبوب ساکنین محلی است.

  1. مونت اگولدو

شهر سن سباستین اسپانیا,مونت اگولدو-monte_igueldo

هنگامی که مسافران به دنبال مناظر تماشایی هستند، به مونت اگولدو در غرب خلیج لا کرنا می روند. مونت اگولدو یکی از سه قله در خلیج می باشد که ارتفاعی برابر ۱۸۱ متر (۶۰۰ فوت) دارد. مشاهده مناظر مونت اگولدو نیمی از لذت است چرا که مشاهده آن با قطار ۱۹۱۲ انجام می شود. بازدید کنندگان دو چیز را در بالای آن می بینند. یکی از آن ها Torreon de Igueldo، فانوس دریایی ۱۸۵۵ که به منظره ای زیبا تبدیل شده است. دیگری پارک تفریحی با سواری برای کودکان تمام سنین.

  1. پارته ویجا

شهر سن سباستین اسپانیا,پارته ویجا-parte_vieja

پارته ویجا (شهر قدیمی) یکی از پر بازدیدترین مناطق در سن سباستین است، هر چند از قدیمی ترین محله ها نیست- زیرا آنتیگو قدیمی ترین است. ساختمان ها با سقف های رنگارنگ از دریا توسط مونت اورگول محافظت می شود، با رودخانه اورومین در یک طرف آن و کونچا بی از طرف دیگر آن را محافظت می کند. این منطقه پر از کافه است. دیگر بازدید کنندگان از قدم زدن در خیابان های شلوغ لذت می برند تا کلیساهای معروف شهر، مانند کلیسای سنت مری از گروه کر را ببینند. این محله تاریخی توسط دیوار شهر تا سال ۱۸۶۳ محاصره شده بود.

  1. لاکونچا (محل اقامت)

شهر سن سباستین اسپانیا,لا کرنا (محل اقامت)-la_concha

لاکونچا، در خلیج به همین نام، زیبا ترین شهر ساحلی در اروپا و یکی از بهترین ها در جهان است. با ماسه های طلایی نزدیک به آبهای آبی لاجوردی. این ساحل قطعا محلی شلوغ در تابستان است. لاکونچا (که اسپانیایی آن “پوسته” می شود) در فضایی زیبا واقع شده است. هنگامی که تاریکی از بین می رود و چراغ ها روشن می شود زمانی مناسب برای راه رفتن در کنار ساحل است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید