راهنمای مسافرت و گردشگری تبلیغات

زیباترین معابد اندونزی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
10 معبد شگفت انگیز در اندونزی
دسته بندی: اندونزی

در گرمای استوایی اندونزی در منظره های سرسبز، سازه های باستانی برجسته جهان پنهان شده است. معابد هندو و بودایی این جزیره با سنگ ساخته شده اند تا برای همیشه باقی بمانند. اکنون آنها منتظر شما هستند تا آنها را پیدا کنید. ذهن خود را آرام کنید و از معنویت این معابد سنگی که سالیان زیادی است وجود دارند لذت ببرید. معابد شگفت انگیز در اندونزی:

  1. معبد Pura Besakih

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

بالی یکی از ۱۷۰۰۰ جزیره اندونزی است. این جزیره هنوز هندو است در حالی که اکثریت آن ها مسلمان هستند. Pura Besakih بزرگترین، مهمترین و مقدس ترین معبد این جزیره هندو است. این معبد در ارتفاع ۱۰۰۰ متر (۳۳۰۰ فوت) در دامنه کوه آگنگ در بخش شرقی جزیره قرار دارد. ۲۳ معبد مرتبط به Pura Besakih وجود دارد اما حتما از بزرگترین و چشم گیر ترین معبد- Pura Besakih Agung بازدید کنید. در مسیر عده زیادی از مردم محلی خواهان روپیه هستند.

  1. معبد Goa Gajah

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

نقاشی های تزئینی غار در گوا گاجه فقط در جنوب Ubud در جزیره بالی دیده خواهد شد. پس از پیاده روی طولانی، از پارکینگ به منطقه مقدس وارد می شوید و از شما می خواهند سارنگ مراسم موقت مورد نیاز را بخرید. می توانید لباس محلی بخرید یا منتظر سارنگ رایگان باشید که به عنوان بخشی از هزینه ورود به دروازه در نظر گرفته می شود. غار با شخصیت های تهدید کننده ای که در چهره آنها حک شده است جذابیت خاصی دارد. در داخل نقاشی های جنسی مانند نمادهای فالی و یونی شیوا را خواهید یافت. استخر های حمام در جلوی غار، با مجسمه های زیبای خانم ها ، در دهه ۱۹۵۰ کشف شد.

  1. معبد Candi Plaosan

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

بعد از بازدید از این معبد متوجه خواهید شد که مردم محلی مسلمان از این معبد، با وجود هندو بودایی بودن تجلیل می کنند. جاذبه اصلی در میان ۲۴۸ معبد Perwara معبد دوقلویی viharas یا ساختمان اصلی shrine است. این دو ساختمان مقدس چند طبقه ساختار برجسته در تمام جاوا است.

  1. معبد Ratu Boko

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

خرابه های واقعی معبد Ratu Boko در سطح فلات قرار دارند. آب و گرما باعث تخریب آن شده است. باقی مانده سازه نشان می دهد که این سایت قلعه یا قصر خانواده های سلطنتی یا پادشاهی Sailendra یا Mataram بوده است. یک دیوار بیرونی خراب شده، یک خشت خشک، و در بالاترین نقطه در منطقه، یک اتاق نگهبانی وجود دارد. اگر به سمت قله بروید، از مشاهده منظره پانوراما در نزدیکی Mount Merapi لذت خواهید برد. مناظر غروب خیره کننده هستند.

  1. معبد Sewu

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

بزرگترین معبد بودایی در مرکز مهدوا در معبد سوو قرار دارد. در اطراف معبد مرکزی، چهار حلقه شامل ۲۵۰ معابد کوچکتر اختصاص داده شده به خدایان مختلف است. معبد Sewu معبد دوم بودایی در جاوا است که حدود یک مایل با معبد Hindu Prambanan فاصله دارد. نگاه دقیق نشان میدهد هندوها و بودایی های باستانی در صلح زندگی می کردند. ورودی بزرگ معبد اصلی در شرق است و حاوی کتیبه ای است که از سال ۷۹۲ میلادی وجود دارد. معبد Sewu یکی از معابد مهم مذهبی فعال جاوا بود که در قرن هشتم شروع به کار کرد.

  1. معبد Pura Luhur Uluwatu

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

این معبد در بالای دریا در روی صخره قرار دارد. Uluwatu یکی از مناطق رو به رشد برای گردشگری است که مسافران جوان را به سواحل زیبا و شب زنده داری صخره ها جذب می کند. کسانی که به دنبال مهمانی هستند می توانند در Pura Luhur Uluwatu بمانند. یکی از چهار معبد اصلی ، Pura Luhur Uluwatu است که از جزیره محافظت می کند. این معبد کوچک است، اما به طور چشمگیری ساخته شده است. معبد ۷۰ متر (۲۳۰ فوت) بالاتر از دریاهای جنوب است. غروب آفتاب در این منطقه زیبا است.

  1. معبد Pura Ulun Danu Beratan

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

هوای خنک و مه، مسافرانی که از کوه های مرکزی جزیره بالی بالا می روند را آرام می کند. در اینجا دریاچه براتان را در میان قله ها پیدا خواهید کرد. معبد Ulun Danu Beratan در کنار ساحل از سال ۱۶۳۳ به ساکنین هندو منطقه خدمت کرده است. این معبد برای ستایش Danu، الهه دریاچه ها، رودخانه ها و آب ها ساخته شده است. الهه و دریاچه براتان به محصولات کشاورزی از طریق کانال های آبیاری آب می رسانند. پایین کوه بر روی کانال معابد کوچکتری قرار دارند.

  1. معبد Tanah Lot

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

معبد تاناه لت سالانه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند. این ساختمان در غرب چهار معبد اصلی بالی است. در حقیقت، می توانید Pura Luhur Uluwatu جنوبی را در صخره ها در یک روز روشن ببینید. معبد در جزیره ی خود قرار دارد و تنها در طول جزر و مد در دسترس است. این قسمت، بهترین منطقه برای عکاسی در جزیره است، به ویژه در هنگام غروب آفتاب.

  1. معبد Prambanan

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

بزرگترین معبد هندو در کل اندونزی در وسط جزیره است. این معبد به عنوان شاهکار هندو می باشد، این معبد بی نظیر هنوز هم بازسازی می شود. در حقیقت، اولین چیزی که در هنگام پیاده روی در پارک Prambanan به عنوان خرابه های سنگی ۲۲۴ معبد بیرونی پراکنده می بینید معبد پرببانان است. همانطور که به سمت مرکز معبد می روید، هشت معبد بزرگ و هشت معبد کوچک خواهید دید. این معبد از قرن نوزدهم باقی مانده است.

  1. معبد Borobudur

معابد اندونزی,زیباترین معبد اندونزی

این معبد در جاوه مرکزی بزرگترین معبد بودایی در جهان است. Borobudur از فوران های آتشفشانی Gunung Merapi، بمب گذاری های تروریستی و زلزله سال ۲۰۰۶ جان سالم به در برد. این معبد مثل هرم حک شده با دیوارهای تقویت شده از طرف پایین و پنج طبقه مجسمه صعودی به بالا است. در واقع، گنبد مرکزی توسط ۷۲ مجسمه چشمگیر ۷۲ بودا خودنمایی می کند. شاید مهم ترین چیز در مورد بنای یادبود این است که آن را با دست در قرن نهم ساخته اند. به نظر میرسد این معبد برای همیشه باقی خواهد ماند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید